Zakumaj.pl

Jak skutecznie spalić tłuszcz?

5.0 (razem głosów: 1)
Jak skutecznie spalić tłuszcz?

Szczupła sylwetka i dobre samopoczucie zależą w dużej mierze od spalania tłuszczu. Proces ten może przebiegać prawidłowo i w miarę szybko, jednak aby tak się stało niezbędne jest znać sprawdzone sposoby na stymulację tego procesu. Nie są to tylko ćwiczenia, lecz również kilka innych czynników. Oto przydatne wskazówki.

 • Częstotliwość posiłków

  Częstotliwość posiłków

  Aby spalanie tłuszczu było możliwe, konieczne jest odpowiednie podejście do posiłków. Zjadanie jednego, po intensywnym dniu nie sprawi, że sylwetka będzie smukła. Wręcz przeciwnie, ograniczenie się do 1-2 posiłków dziennie, może zwiększyć tendencje do tycia i znacznie spowolnić przemianę materii.

  Znacznie lepiej sprawdzi się jedzenie 5 niewielkich posiłków dziennie – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Nie tylko ułatwi to spalanie tłuszczu, lecz również pozwoli na zahamowanie odkładania się tkanki tłuszczowej.

Strona 1 z 5
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
 • 45marianna45 94.254.193.*

  Nie od dziś wiadomo, że lepiej zjeść więcej posiłków, ale mniejsze porcję niż dwa razy dziennie, ale ogromne porcję. Lepiej, żeby nasz organizm przez cały czas był syty i miał co trawić niż raz na jakiś czas dużą porcję. Powinniśmy dbać o to by zapobiegać głodzeniu się i odczuwaniu głodu. Nasz organizm gdy będzie miał możliwość zacznie magazynować tłuszcz na takie sytuacje. Ćwiczenia cardio znacznie podkręcą nasz organizm do spalania tłuszczu. Dlatego kluczem do wymarzonej sylwetki jest aktywność.

 • 1
Dodaj komentarz