Zakumaj.pl

Jak wykonać tantryczny masaż piersi?

3.5 (razem głosów: 1)
Jak wykonać tantryczny masaż piersi?

W sypialni można nie tylko spać oraz uprawiać seks. Można również przeżywać niezwykle ekscytujące i intymne chwile dzięki tantrycznym zabiegom. Słyną one ze swojej zmysłowości oraz pobudzania partnera lub partnerki, jednak mogą wpłynąć także na zdrowie i ogólne samopoczucie. Dla par, które chcą być bliżej siebie, dla mężczyzn, którzy chcą wprowadzić partnerkę w stan ekstazy, polecany jest masaż tantryczny piersi.

 • Przygotowanie miejsca

  Przygotowanie miejsca

  Bardzo ważne jest przygotowanie odpowiedniego miejsca, w którym może odbyć się masaż. Powinno być bezpieczne, komfortowe dla obojga partnerów i przytulne. Niekoniecznie musi to być sypialnia. Po odpowiednim przygotowaniu wnętrza dobrze sprawdzi się również salon, z kocem albo materacem ułożonym na podłodze, ze świeczkami zapachowymi oraz nastrojową muzyką. Masaż tantryczny powinien być zmysłową przyjemnością, a to oznacza, że pieścić ma wszystkie zmysły, nie tylko strefę związaną z erotyzmem.Zawczasu można przygotować również olejek, który ułatwi masowanie i ograniczy ewentualne otarcia naskórka, do których dojść może bez niego.

 • Pierwsze kroki

  Masaż należy rozpocząć od położenia jednej ręki na piersi kobiety, w okolicy jej serca, a drugiej na łonie, uświadamiając jej tym samym ciepło wędrujące pomiędzy tymi miejscami. Ręce mężczyzny stanowią łącznik pomiędzy nimi.

  Po wykonaniu tego łączącego ruchu można przejść do nanoszenia olejku na piersi. Należy robić to rytmicznie, bez pośpiechu, w taki sam sposób na każdej piersi. Przyjemnym dla kobiety ruchem jest poruszanie dłońmi zgodnie ze wskazówkami zegara.

 • Drugi etap masażu

  Drugi etap masażu

  Kolejnym etapem masażu jest uciskanie piersi, które może nastąpić dopiero po naniesieniu olejku na obie piersi. Etap ten polega na delikatnym zaciskaniu palców na biuście partnerki oraz dociskaniu go do klatki piersiowej oraz unoszeniu. Podobnie jak przy nanoszeniu olejku, musi być to rytmiczny ruch, który pozwoli partnerce zatracić się w przyjemności.

 • Masowanie sutków

  Masowanie sutków

  Gdy dociskanie piersi pozwoli partnerce zatracić się w przyjemnym rytmie, można przejść do masowania palcami całych piersi. Można robić to wszystkimi palcami albo jednym, krążąc po kobiecym biuście zgodnie ze wskazówkami zegara. Następnie przejść na sutki i najpierw muskać je opuszkami palców, krążyć wokół nich, po czym przejść do delikatnego masowania sutków poprzez ułożenie wokół nich kciuka oraz palca wskazującego. Trzeba pamiętać, że są to niezwykle wrażliwe na doznania miejsca, dlatego należy dotykać ich z wielkim wyczuciem.

 • Zakończenie masażu

  Zakończenie masażu

  Po wykonaniu masażu sutków przejść do ostatniego etapu, jakim jest uspokojenie partnerki po przeżytych emocjach. Należy gładzić palcami klatkę piersiową od jej środka po krawędź piersi, pomagając partnerce dojść do siebie po intensywnych doznaniach.Na sam koniec należy przyjąć taką samą pozycję, jak na początku masażu – jedna ręka na sercu kobiety, druga na łonie.Masaż tantryczny piersi ma liczne zalety zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Dodaje bliskości w związku, zapewnia przyjemność, relaksuje oraz pozwala na przywrócenie dobrego nastroju obojga. Zachęca dzięki temu do powtarzania masażu przynajmniej raz w tygodniu.