Advertising
Zakumaj.pl

Masaże (9)

 • Jak poprawnie zrobić masaż stóp?

  Po całym dniu nasze stopy często są bardzo zmęczone. Nosimy eleganckie, ale nie zawsze wygodne buty, dużo chodzimy, pracujemy w pozycji stojącej, dźwigamy zakupy – to wszystko nie służy naszym stopom. Dlatego warto o nie zadbać, a bardzo skutecznym sposobem pielęgnacji jest masaż, który ujędrnia stopy i poprawia krążenie. Jak zrobić masaż stóp, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  ewelinaf

 • Proste zasady wykonania masażu na cellulit

  Walka z cellulitem to nie jednorazowe wcieranie kremów oraz stosowanie peelingów zwalczających przypadłość, gdy przypomni się sobie o takich kosmetykach. Żeby faktycznie i szybko pozbyć się niechcianego dodatku, trzeba nie tylko wcierać przypadkowe kremy, ale przede wszystkim masować i masować. Dzięki temu poruszy się zalegającą w żyłach limfę, co pozwoli na uwolnienie się od cellulitu. Czytaj więcej »

  gse

 • Skuteczny masaż limfatyczny piersi

  Masaż limfatyczny piersi może być jednocześnie przyjemnością, jak i działaniem prozdrowotnym. Powoduje delikatne ujędrnienie biustu w sposób całkowicie naturalny, bez konieczności używania skalpela, a nawet kremów ujędrniających. Dobry masaż polega przede wszystkim na wykonywaniu odpowiednich ruchów, które stymulują przepływ limfy. Czytaj więcej »

  junior

 • Zalety masażu miodem

  Miód ma działanie lecznicze, co wiadomo od wieków. Może pomagać na schorzenia różnego rodzaju, podczas przeziębienia i grypy, jak również wpływać pozytywnie na urodę, odżywiając skórę. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że miód może być wykorzystywany do masażu, który zawsze działa jak terapia dla ciała i ducha. Czytaj więcej »

  aniaf

 • Jak wykonać tantryczny masaż piersi?

  W sypialni można nie tylko spać oraz uprawiać seks. Można również przeżywać niezwykle ekscytujące i intymne chwile dzięki tantrycznym zabiegom. Słyną one ze swojej zmysłowości oraz pobudzania partnera lub partnerki, jednak mogą wpłynąć także na zdrowie i ogólne samopoczucie. Dla par, które chcą być bliżej siebie, dla mężczyzn, którzy chcą wprowadzić partnerkę w stan ekstazy, polecany jest masaż tantryczny piersi. Czytaj więcej »

  tytus

 • W czym pomaga masaż?

  Masaż to ukojenie dla całego ciała i duszy. Pozytywnie wpływa na nasz stan psychiczny. Rozluźnione mięśnie przestają być napięte i dokuczać w postaci bólu. To, że jesteśmy niezmiernie czuli na dotyk, sprawia, że masaż zalicza się do metod leczniczych, relaksacyjnych i kosmetycznych. Po profesjonalnie wykonanym zabiegu odczuwa się ogólne uspokojenie i poprawę samopoczucia.

  Czytaj więcej »

  ziomal

 • Jak wykonać jadalny olejek do masażu?

  Własnoręcznie przygotowany olejek ma jedną ważną zaletę – dostosowujesz go do siebie i swojego gustu. Warto stworzyć olejek jadalny, ponieważ on nie wywołuje żadnych alergii, a jeśli jest taka potrzeba, możesz zrezygnować z określonego składnika. Niewłaściwie dobrane olejki negatywnie wpływają na twoje samopoczucie podczas masażu. Jeśli dodatkowo jeszcze kichasz z ich powodu, masaż przestaje być przyjemny i traci sens. Sprawdź, jak wykonać jadalny olejek do masażu. Dowiesz się wszystkiego z tego artykułu.

  Czytaj więcej »

  salama

 • Jak stworzyć olejek zapachowy?

  Możesz sama stworzyć olejek zapachowy i używać go jako podkładu do perfum lub nawet je nim zastępować. Największą zaletą tej sytuacji jest to, że możesz samodzielnie stworzyć swój zapach, pasujący do twojej osobowości, zwłaszcza jeśli nie odkryłaś jeszcze swojego zapachu wcześniej. Zastosuj się do podanych wskazówek, a stworzysz dla siebie coś wspaniałego.

  Czytaj więcej »

  zioom

 • Jak wykonać prawidłowo masaż stóp?

  Po całym dniu chodzenia lub stania nasze nogi bywają wyjątkowo zmęczone. Masaż stóp zapewni relaks całemu organizmowi. Na stopach znajdują się receptory odpowiadające wszystkim organom wewnętrznym. Masując stopy w umiejętny i właściwy sposób, pobudzamy je do pracy, powodujemy odprężenie. Jesteśmy też w stanie odkryć, który narząd jest chory. Receptory na stopach będą wówczas bolesne. Masaż stóp usuwa z organizmu toksyny, poza tym odpręża, uspokaja i wycisza. Jego wykonanie nie jest specjalnie trudne. Każdy może się tego nauczyć i wykonywać go samodzielnie. Mamy kilka rodzajów masaży. Najpopularniejszy jest relaksacyjny.

  Czytaj więcej »

  dagmarka

 • 1
Advertising
Advertising