Zakumaj.pl

Dzień matki (37)

 • Ciekawy sposób na zapakowanie słodyczy – naszyjnik z cukierków

  Czasami najlepszym prezentem z okazji urodzin, imienin lub innego święta są słodycze. Jednak podarowanie cukierków w foliowej torebce czy nawet w pudełku wydaje się nudne, dlatego dobrze jest zastanowić się przez chwilę, jak inaczej zapakować słodki podarunek. Jeżeli nic nie przychodzi Ci do głowy, proponujemy skorzystanie z naszego – sprawdzonego i ciekawego – pomysłu na cukierkowy podarunek oraz ozdobę w jednym. Czytaj więcej »

  stanik

 • Jak zrobić oryginalną kartkę dla mamy?

  Każdego roku, kiedy zbliża się Dzień Matki, pojawia się chęć, żeby podarować jej coś wyjątkowego. Wszystkie dzieci mogą przyznać, że jest to trudniejsze za każdym razem, ponieważ wiele pomysłów zostało już wykorzystanych. Jeżeli szukasz i szukasz, a nic nie potrafisz wymyślić, zapraszamy do skorzystania z czegoś całkiem oryginalnego – kartki z sylwetkami dzieci. Mama z pewnością to doceni. Czytaj więcej »

  malak

 • Prosty sposób wykonania stojaka-doniczki na Dzień Matki

  Każdej mamie można podarować w dniu jej święta – 26 maja – coś wyjątkowego. Poza kwiatami, bombonierkami i kartkami urodzinowymi można pokusić się o wykonanie stojaka na długopisy w atrakcyjnej formie. Mama będzie miała wrażenie, że ma na biurku doniczkę pełną kwiatów, która będzie cieszyć ją każdego dnia. Czytaj więcej »

  checkler

 • Jak przygotować śliczną broszkę dla mamy?

  Większość kobiet, w tym mamy, lubi ładne ozdoby będące ciekawym dodatkiem do ubrania. Nawet drobiazg potrafi sprawić, że niepozorne ubranie staje się zachwycające. Zbliżający się Dzień Matki pozwala na popuszczenie wodzy fantazji i stworzenie dla mamy ładnej biżuterii. Jeżeli stare dodatki już się jej nudziły i potrzebuje czegoś nowego, broszka wykonana rękami dziecka będzie doskonałym podarunkiem. Czytaj więcej »

  marlenas

 • Jak ciekawie zapakować prezent dla mamy?

  Mama to z pewnością jedna z najważniejszych lub najważniejsza osoba w życiu. Z tego powodu, gdy zbliża się jej święto, trzeba się postarać i przygotować dla niej specjalny prezent. Po jego zakupie, po sprawdzeniu, że będzie odpowiedni, można przystąpić do pakowania, które poprawi wygląd podarunku, mówiąc mamie wyraźnie, że to coś wyjątkowego. Nie masz pomysłu na opakowanie? Z chęcią podpowiemy. Czytaj więcej »

  aniolek

 • Jak zrobić kartkę dla mamy z wykorzystaniem bratków?

  Święto każdej mamy tuż tuż, więc czas się przygotować. Drobny prezent jest mile widziany, jednak nawet kartka, zwłaszcza własnoręcznie wykonana, ucieszy każdą mamę. Kartka z życzeniami może zawierać różnorodne motywy ozdobne, lecz ze względu na okres, w którym jest Dzień Matki, warto wykorzystać kwiaty. Kolorowe, fascynujące bratki nadadzą się do ozdoby wyśmienicie. Czytaj więcej »

  justdoit

 • Jak wykonać ładny wisiorek ze zdjęciem dla mamy?

  Podarunek dla mamy na Dzień Matki powinien być czymś wyjątkowym. Zbyt rzadko docenia się własne mamy, dlatego w tym jednym dniu trzeba wziąć się w garść i przygotować coś specjalnego. Takim czymś mogą być prezenty wykonane własnoręcznie – od kolorowych ramek przez laurki aż po ciekawy wisiorek ze zdjęciem. Taki drobiazg każda mama będzie mogła zawsze nosić przy sobie. Czytaj więcej »

  vcb

 • Jak zrobić ciekawą tablicę do pisania na Dzień Matki?

  Dzień Matki jest wyjątkowy. Jest to przecież dzień, w którym docenia się prezentami oraz życzeniami jedną z najważniejszych osób w życiu. Żeby co roku nie ofiarowywać jej jedynie kwiatów, dobrze jest pomyśleć o czymś innym. Dobrym podarunkiem jest tablica do zapisywania informacji, ponieważ każda mama lubi sobie zanotować, co ma zrobić, dokąd ma pójść i po co. Tym samym prezent łączy przyjemne z pożytecznym. Czytaj więcej »

  dreadzia

 • Kartka w kształcie matrioszki – jak ją zrobić?

  Zwykłe, prostokątne kartki są zbyt oczywiste, zbyt popularne, żeby dawało obdarowującemu poczucie, że daje coś wyjątkowego. Jeśli chce się przygotować specjalną kartkę, zapraszamy do skorzystania z naszego pomysłu. Kartka przypominająca matrioszkę sprawdzi się na różne okoliczności – urodziny, imieniny, rocznice – i będzie stanowiła przejaw niezwykłej pomysłowości. Czytaj więcej »

  angi

 • Broszka-kwiatek dla mamy – jak ją zrobić?

  Wraz z nadejściem maja każde dziecko zaczyna zastanawiać się, co podarować mamie z okazji jej święta. Prezent, większy lub mniejszy, można kupić w sklepie albo wykonać samodzielnie. Mamy zazwyczaj lubią ręczne wykonane prezenty, doceniają włożony w nie czas, dlatego nie trzeba się krępować, można zrobić mamie coś, co będzie miała zawsze przy sobie. Ozdobna broszka z pewnością przyda się jej w wielu momentach. Czytaj więcej »

  mwieteska

 • Jak ozdobić torbę lnianą dla mamy?

  Z okazji Dnia Matki każdą mamę trzeba uhonorować. Niektóre z nich mówią, czego by chciały i jakie prezenty można im wręczać, jednak gdy mama nie daje żadnych podpowiedzi, potrzebna jest własna inwencja. Trafionym pomysłem może okazać się bogato ozdobiona torba lniana, doskonała zarówno na zakupy, jak i na spacer. Czytaj więcej »

  lazeka

 • Jak zrobić ciekawy prezent – zdjęcia na sznurkach?

  Każda mama lubi zdjęcia swoich dzieci oraz miło jej, kiedy otrzymuje prezenty z okazji Dnia Matki. Jeżeli masz ochotę wyrazić swoje uczucia do mamy czymś więcej niż tylko czekoladą oraz kwiatkiem, zajrzyj do poniższego artykułu. Znajdziesz w nim podpowiedź, jak zrobić niezwykły podarunek dla wyjątkowej mamy. Czytaj więcej »

  paciulka