Advertising
Zakumaj.pl

Imprezy okolicznościowe (32)

 • Jak nie upić się podczas imprezy?

  Nie wyobrażamy sobie imprezy towarzyskiej bez różnego rodzaju trunków. Choć można doskonale bawić się bez alkoholu, utarło się, że do dobrej zabawy jest on konieczny. Osoby niepijące – z wyłączeniem jedynie tych, które prowadzą i mają odwieźć do domu uczestników imprezy „po spożyciu” – nie są na ogół mile widziane, często zwyczajnie zmusza się je do picia. Co zrobić, żeby w czasie imprezy „nie urwał nam się film”? Jak pić alkohol i nie stracić nad sobą kontroli, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  michalp

 • Jak zrobić ciekawe ciastka z wróżbami na baby shower?

  Tradycja baby shower jest w Polsce coraz popularniejsza, co sprawia, że wiele kobiet oczekujących na dziecko organizuje takie przyjęcia dla przyjaciółek. Jest to okazja do spokojnego spotkania, śmiechu, zabaw, wręczenia prezentów młodej mamie, zwłaszcza że niedługo niemowlę zacznie zajmować jej więcej czasu. Imprezę warto urozmaicić zabawnymi smakołykami i ciasteczkami z wróżbą, miłymi niezależnie od tego, czy zna się już płeć dziecka, czy nie. Czytaj więcej »

  olaszmeja

 • Prosty sposób wykonania hawajskiego naszyjnika

  Imprezy w stylu hawajskim nie są niczym zaskakującym, zwłaszcza w letnim okresie, gdy pogoda pozwala na zabawy na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy impreza ma być w domu, czy na zewnątrz dobrze jest podkreślić przewodnie, hawajskie klimaty. Nie trzeba przy tym zamieniać całego domu w egzotyczną wyspę, wystarczy zrobić dla każdego hawajski wieniec z kwiatów – najbardziej charakterystyczną ozdobę z tego regionu. Czytaj więcej »

  okostella

 • Jaki powinien być komunijny tort?

  Pierwsza Komunia Święta jest dla wielu dzieci niezwykłym wydarzeniem. Nawet jeśli nie do końca rozumieją jej duchowe znaczenie, wiedzą, że dzieje się coś ważnego. Zazwyczaj rodzice strojem oraz rodzinnym przyjęciem starają się dodatkowo podkreślić ten dzień. Poza potrawami na ciepło, poza obiadem w tym dniu nie może zabraknąć tortu, który warto tematycznie ozdobić. Czytaj więcej »

  maagda

 • Jak zrobić piękną opaskę kwiatową na Pierwszy Dzień Wiosny?

  Gdy luty zbliża się ku końcowi, coraz częściej myśli się o wiośnie. Zazwyczaj początek marca to dopiero zapowiedź i znacznie ładniej oraz przyjemniej robi się na świecie Pierwszego Dnia Wiosny. Jest to dzień, w którym można hucznie powitać wiosnę, topiąc Marzannę, przebierając się albo nosząc pełne kwiatów opaski. Czytaj więcej »

  matti

 • Bałwanek Olaf jako smaczna przekąska

  „Kraina Lodu” to bajka znana każdemu dziecku. Występujący w niej bałwanek Olaf stał się idolem dla wielu dzieci, które z chęcią zbierają dostępne z nim gadżety. Poza przedmiotami można zaoferować dziecku również słodką przekąskę z ulubioną postacią. Jest to szczególnie dobrym pomysłem na przyjęcie dla najmłodszych. Czytaj więcej »

  olkaa

 • Jak przygotować spódniczkę hawajską?

  Podczas planowania imprezy w stylu hawajskim albo podczas wybierania się na taką nie można zapomnieć o odpowiednim stroju. Jest on dość charakterystyczny, ale najważniejszym jego elementem jest spódniczka hula. Od razu widać, że związana jest z Hawajami. Aby wtopić się w imprezowe tło, dobrze jest wykonać taką ozdobę dla siebie. Czytaj więcej »

  katasza

 • Jak przygotować imprezę w stylu Las Vegas?

  Impreza to nie tylko przekąski oraz muzyka, to również oryginalny pomysł, który potrafi zmienić zwykłe spotkanie w coś wyjątkowego. Świetnym pomysłem na zorganizowanie zabawy jest przygotowanie jej w stylu Las Vegas. Oznacza to dużo świateł, gry oraz pyszne drinki. Czytaj więcej »

  ciezarek

 • Jak przygotować atrakcyjny strój karnawałowy?

  Karnawał wymaga zarówno dobrego humoru, jak i karnawałowego stroju. Co prawda zimowa sceneria, która zbiega się z tym okresem w Polsce, utrudnia zabawę na świeżym powietrzu, jednak w ciepłym domu, na przyjęciu, można poczuć się jak w Rio de Janeiro. Do tego wymagany jest również odpowiedni strój. Czytaj więcej »

  martam

 • Jak wykonać strój ducha?

  Halloween to czas duchów, a więc warto przebrać się za ducha. Jest to jedno z przebrań prostych, ale bardzo efektownych, które można przygotować zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jeżeli cała rodzina zamierza bawić się na przyjęciu kostiumowym z okazji Halloween, można pokusić się o przebranie całej rodziny w rodzinę duchów. Czytaj więcej »

  jaanek

 • Jak można ozdobić słomki do napojów?

  Podanie napojów tak, żeby wzbudziły zachwyt gości, nie musi być trudne. Wystarczy niewiele, żeby nawet zwykły sok w szklance zmienił się w wakacyjnego drinka. Wiele zależy nie od samego napoju, ale przede wszystkim od ozdób, w tym od ozdób przy słomkach. Mogą być one dostosowane do upodobań gości, motywu przewodniego przyjęcia albo nawet wieku uczestników. Oto kilka pomysłów. Czytaj więcej »

  bozka

Advertising
Advertising