Zakumaj.pl

Jak szybko uzyskać płaski brzuch?

Jak szybko uzyskać płaski brzuch?

Myśl o oponce na brzuchu często psuje nam humor. Chciałybyśmy założyć spódnicę z wysokim stanem, ale boimy się, że nasz brzuszek będzie się odznaczał. Chciałybyśmy wyjść na miasto coś zjeść, ale martwimy się, że wzdęcia jeszcze bardziej uwypuklą nasze fałdki. A tu na dodatek zbliża się sylwester lub sezon wakacyjny i koniecznie chcemy założyć ulubioną sukienkę lub dwuczęściowy strój kąpielowy. Cuda się nie zdarzają i w ciągu tygodnia nie zgubisz 10 kilogramów, ale trochę cierpliwości i możesz sprawić, że twój brzuszek będzie prezentował się lepiej. Sprawdź sposoby na szybkie uzyskanie płaskiego brzucha.

 • Zmiana diety

  Zmiana diety

  Żeby uzyskać płaski brzuch, niezbędna jest zmiana diety. Zmienianie swoich nawyków żywieniowych jest bardzo trudne i wymaga czasu, ale możesz stopniowo eliminować jedne produkty, a drugie dodawać. Przyjacielem płaskiego brzucha jest błonnik zawarty chociażby w owocach i bakaliach. To on pomoże ci w oczyszczeniu i detoksie. Spożywając duże ilości błonnika, musimy pamiętać o równie dużej ilości wypijanych płynów. Jeśli o tym zapomnisz, spożywanie błonnika da zupełnie odwrotny rezultat.

 • Woda, woda i jeszcze raz woda

  Woda, woda i jeszcze raz woda

  Na skutek niezdrowego trybu życia czy zażywania tabletek antykoncepcyjnych w naszym organizmie może gromadzić się nadmiar wody. Żeby się go pozbyć, potrzebna jest… również woda. Powinnaś wypijać jej około 8 szklanek dziennie, a już po kilku dniach zauważysz różnicę. Jeśli nie lubisz pić wody, możesz poprawić jej walory smakowe. Do butelki z wodą dodaj cytrynę, miętę albo truskawki.

 • Na dzień przed imprezą

  Czasem za późno przypominamy sobie o tym, że chcemy mieć piękny brzuch i wpadamy w panikę dzień przed imprezą. Wtedy to najlepiej zastosować jednodniową głodówkę lub bardzo restrykcyjną dietę opartą na lekkiej zupie warzywnej. Pamiętaj, aby pić wówczas dużo wody. Na płaski brzuch zbawiennie działa także jednodniowa dieta owsiankowa. Ugotuj rzadką owsiankę (8 łyżek płatków na 2 litry wody lub chudego mleka) i tak powstałą porcję podziel na 5 mniejszych, aby starczyło ci na cały dzień. Po tej kuracji będziesz czuła się o wiele lżejsza.

 • Masaże

  Brzuch z jędrną skórą będzie wyglądał o niebo lepiej. Dlatego też zdecyduj się na wykonywanie masaży. Pod prysznicem skieruj strumień wody na brzuch i pozwól mu go masować. Włączaj naprzemiennie raz ciepłą, raz zimną wodę. Poczujesz orzeźwienie i ujędrnienie. Aby wzmocnić ten efekt, kup balsam ujędrniający i wmasuj go sobie w skórę brzucha.

 • Kamuflaż

  Kamuflaż

  Jeśli nie zdążyłaś zastosować żadnego z powyższych sposobów albo okazały się one niewystarczające, zajmij się kamuflażem brzucha. Na rynku znajdziesz bieliznę korygującą, a także jednoczęściowe stroje kąpielowe ze specjalnego, optycznie wysmuklającego materiału. Zrób też wszystko, aby odwrócić uwagę od twojego brzucha. Uczesz się nietypowo, mocniej niż zazwyczaj podkreśl oczy i usta, a na nogi załóż wysokie szpilki. A przede wszystkim ciesz się chwilą i ani przez moment nie myśl o swoich kompleksach.